Oproep: vrijwilligers gezocht!

Door de vele helpende handen van vrijwilligers kunnen wij onze school beter organiseren en de kinderen meer comfort geven.
Elk jaar zijn wij op zoek naar vrijwilligers voor:

  • hulp bij het middageten
    Bijna alle kinderen blijven over de middag op school. Dit is een organisatie die wij niet rond krijgen met ons eigen personeel. Daarom zijn wij op zoek naar ouders, grootouders, sympathisanten die een of meerdere middagen tussen 12 en 13 uur willen helpen. Je taak bestaat uit het bedienen van de kinderen, kleuters helpen bij het eten, het toiletbezoek,…
  • leesouders
    In de lagere school is er wekelijks op dinsdagmorgen en vrijdagmorgen van 8:40 uur tot 9:50 uur niveaulezen voor de kinderen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar. Als leesouder krijg je een 4 à 5 kinderen toegewezen. De kinderen lezen luidop uit hun boekje en jij helpt hen hierbij.

Ben je geïnteresseerd of heb je nog verdere vragen?
Neem dan gerust contact op met de school op het nummer 09 372 78 26 of via e-mail martinus47.directie@skynet.be