De school in beeld

Hier vindt u enkele filmpjes en foto’s van onze school en van onze kinderen.
Veel kijkplezier!
Grootouders op reis rond de wereld samen met de kleurters
Op woensdag 24 en donderdag 25 mei 2023 gaven de kleuters het beste van zichzelf.
Ze reisden de wereld rond en namen grootouders en ouders mee op hun trip.
Een van de voorstellingen werd opgenomen en kun je nu bekijken.
Geniet van de reis van onze kleuters!
Bekijk hier het filmpje

Dansfeest voor de grootouders van de lagere school
Op maandag, dinsdag en woensdag 24, 25 en 26 april 2023 toonden de kinderen van de lagere school hun danskwaliteiten in hun optreden ‘So we think we can dance!’. Iedereen heeft er volop van genoten.
Met onderstaande links kunt u hun optredens nog eens bekijken:

Nieuwjaarswensen van het 5de leerjaar
De leerlingen van het 5de leerjaar maakten samen een filmpje om iedereen een gelukkig 2022 te wensen.
Zalig kerstfeest, gelukkig nieuwjaar!

Kerstevocatie 2022 door 2B en de Zomerzangertjes
Op 27 december brachten de leerlingen van klas 2B het kerstverhaal voor de leden van Samana en de bewoners van het WZC Ons Zomerheem. Het verhaal werd ondersteund door liederen gezongen door ons schoolkoor De Zomerzangertjes. Om de kerstevocatie tot een mooi geheel te maken lieten ook nog enkele van onze leerlingen hun muzikale talenten zien.
Geniet van de kerstevocatie.

Kerstevocatie 2022

Kleuter Louis op bezoek bij Brandweer Zone Gent Centrum
Luitenant brandweerman Louis is een van de kleuters van de klas Dierenplezier. Door de organisatie Make A Wish werd hij verrast met een bezoek aan de Brandweer Zone Gent Centrum. Klik hier om te zien hoe hij genoot van deze warme ontvangst.

Obstacle Run op woensdag september 2021
Team Sport en Jeugd van Lievegem stak de jaarlijkse scholenveldloop in een nieuw jasje. Ze maakten er een Obstacle Run van waarbij de kinderen onderweg allerlei obstakels passeren.
Beleef de nieuwe veldloop met de reportage van AVS. Klik hier.
Klik hier om de foto’s te bekijken.

Vrijdag 18 december 2020 gaven we een cheque met 3226,88 euro aan Emma voor haar project!
In de 2de week van september stapten zowel de kleuters als de kinderen van de lagere school enkele gesponsorde kilometers ten voordele van NUV-HOP (Northern Uganda Village Health Outreach Project). Dit is een project dat o.a. via medische tentenkampen dokters brengt tot in de meest afgelegen dorpen van Oeganda en ook de plaatselijke bevolking uitleg geeft over gezondheid en hoe je ziektes kan voorkomen. Zo zorgen ze m.a.w. voor goede medische hulp voor iedereen. Een oud-leerling van onze school, Emma Van de Putte, nam als student geneeskunde deel aan dit project en kwam vorig schooljaar naar school om hierover te vertellen aan de kinderen. De coronacrisis zorgde er echter voor dat de sponsoractiviteit nooit heeft kunnen plaatsvinden.
Emma was helemaal overdonderd door dit grote bedrag.
Van haar en van alle mensen die hiermee geholpen worden: een grote dankjewel aan alle stappers en aan alle sponsors!

Spring mee voor ADHD op dinsdag 20 oktober 2020
Kinderen met ADHD worden vaak als lastig, ambetant,… aanzien. Zelf lijden ze ook onder hun reacties die vaak sterker zijn dan zij zelf.
Het is belangrijk dat we hier als maatschappij leren mee omgaan. Daarom vonden we het ook voor onze kinderen belangrijk om hen hierover een beetje uitleg te geven en mee te doen aan de actie. Geniet mee van hun springactie.

Ruimteklassen van het 6de leerjaar van 16 tot en met 19 september 2020
Van 16 tot en met 18 september gingen de kinderen van het 6de leerjaar op ruimteklassen.
Een van de begeleiders, meester Luc Keirse, bundelde hun ervaringen in een film.
Bekijk de film met deze link

De leerlingen van het 6de leerjaar tijdens de proclamatie 27 juni 2019
Bekijk de film van het optreden 6° leerjaar – einde schooljaar 2019 deel 1
Bekijk de film van het optreden 6° leerjaar – einde schooljaar 2019 deel 2

Bezoek van de Sint en sintshow op 6 december 2018
Op 6 december kwam de Sint naar onze school. In de voormiddag bezocht hij de kleuterklassen en de klassen van het 1ste en 2de leerjaar. Ondertussen kwamen zijn pieten in de andere leerjaren koekjes en geschenken brengen. In de namiddag kon iedereen genieten van een show, bedacht, geregisseerd en gebracht door onze eigen leerkrachten.
Sintshow lagere school – deel 1
Sintshow lagere school – deel 2

Verrassingsdag maandag 26 juni 2018
In februari 2018 hielden we ons jaarlijks schoolfeest met ontbijt. De opbrengst hiervan investeerden we eens niet in materiaal maar in een verrassingsdag voor de kinderen. We verwenden hen met een show gebracht door Technopolis, springkastelen en andere activiteiten en een heuse Jajoepiefuif om af te sluiten.
Enkele foto’s zeggen meer dan woorden. Bekijk de foto’s

Grootouderfeest onderbouw 2018
Op donderdag 22 en vrijdag 23 maart ontvingen we de grootouders en ouders van de kinderen van het 1ste, 2de en 3de leerjaar. Zij gaven het beste van zich zelf in hun show. Alle optredens stonden in het teken van Wiebel en Kriebel of rust en beweging.
Geniet nog even na door hier te klikken.

Onverwacht bezoek van Baba Yega op maandag 19 maart
Tijdens de speeltijd vonden de kinderen hen op de speelplaats.
bekijk het filmpje

Klaterklanken met medewerking van onze Zomerzangertjes
De Zomerzangertjes of ons schoolkoor zijn kinderen van 4de, 5de en 6de leerjaar die 2x per week samen komen om te zingen. Zij doen jaarlijks een aantal optredens, oa. opluisteren van de gezinsvieringen in de kerk, een optreden voor de bewoners van WZC Ons Zomerheem. Zij nemen ook deel aan Klaterklanken, het muzikaal spektakel van het secundair.
Klik Film Klaterklanken feb. 2017 om dit optreden te bekijken.

Grootouderfeest bij de oudste kleuters 2017
De oudste kleuters verwenden in oktober hun oma’s en opa’s met een schitterende circusshow.
De mama’s en papa’s mochten in de namiddag ook nog eens genieten van hun optreden.
Klik hier om nog eens na te genieten.

De Sint op bezoek 2017
Op 6 december 2016 kwam de Sint op bezoek. Hij was niet gelukkig. De Sint-Martinusschool hielp hem een handje.
Bekijk de Sintshow film deel 1
Bekijk de Sintshow film deel 2

Grootouderfeest 2016 van 1ste, 2de en 3de leerjaar
De kinderen ging op zoek naar ‘Schatten op zolder’
Maak zelf hun zoektocht mee

De Wensboom in Sint-Martinus
Onze school werd door VTM geselecteerd om deel te nemen aan hun nieuwe programma De Wensboom.
In dit programma mogen de kinderen van onze lagere school een wens doen voor iemand anders.
Op vrijdag 22 april kwam Niels zelf ons het goede nieuws vertellen.
Hij nam ook alle wensen van de kinderen mee en nam die grondig door.
Van 5 kinderen de wens vervuld.
Alle wensen, ook diegene die niet vervuld werden, waren warme en mooie wensen.
Ze tonen welke mooie mensen de kinderen van onze school zijn!

Het werd een warme uitzending.
Je kan die nog steeds online bij VTM bekijken.